Нехай басейн служить вам, а не навпаки

Як зробити правильний вибір, купуючи стаціонарний басейн? Адже ви його купуєте не на один сезон, не зможете швидко розібрати, перевстановити, додати необхідні вам функції. Все може дійти до того, що замість приємних емоцій слово «басейн» буде викликати масу негативу і ви назавжди запам’ятайте той день, коли прийняли рішення придбати його. Щоб такого не сталося і ви поповнили ряди тих щасливчиків, які повною мірою насолоджуються всіма принадами басейнів, ми вирішили допомогти вам в цій нелегкій справі.

Високотехнологічні рішення в області будівництва сучасних басейнів пропонує компанія «Компас Пулс Україна», офіційний представник європейського заводу-виробника Compass Europe s.r.o..

Трохи історії. Почалося все в 1977 році, коли родина Міветт заснувала в Австралії фірму Martins Pool & Spa. У 1980 році з’явилася назва Compass Pools, нині відома всьому світу. З самого початку компанія робила ставку на постійні наукові розробки та дослідження, пошук нових рішень та впровадження унікальних технологій. Концепція компанії залишається незмінною і зараз, що дозволило завоювати світове визнання та завжди бути на крок попереду.

У 1993 році були запатентовані 2 унікальні технології виробництва басейнів з використанням високотехнологічної кераміки Ceramic Core™. Вона дозволяє значно збільшити довговічність басейну за рахунок підвищеної міцності, особливих гідро-і теплоізоляційних властивостей. Завдяки цьому шару басейн захищений від осмосу.

Технологія Crystite® (також Bi-luminite™) назавжди змінила уявлення про колір басейну. З її допомогою басейн набуває тривимірний колір – це досягається за рахунок поєднання блискучих частинок і двох шарів фарби під прозорим шаром смоли. Так з’явились 6 основних кольорів NovaTM. У 1997 році компанією Compass Pools спільно з Paramount ® була розроблена Compass Vantage System ™ – перша в світі технологія самоочищення басейну. В 2013р. Compass Europe s.r.o. (після 4хрічного дослідження) створює технологію:

– Carbon edition® додаткове зміцнення структури басейну;

– ClousedBeam замкнений борт.

Так з’явився керамічний композитний басейн Compass

Отже, з чого почати? Напевно з того, як довго ви хочете насолоджуватися своїм улюбленим басейном. На басейни Compass Pools поширюється гарантія на 40 років. Басейни Compass виготовляються з найбільш досконалого матеріалу з існуючих сьогодні – Карбон-керамо-композитний ламінат з покращеними властивостями.

Зусиллями хімічної лабораторії при заводі Genkem в Австралії Compass в 1993 році представив особливий матеріал.

Розроблений на основі високотехнологічної кераміки, він готовий до застосування в складі еластичного композитного ламінату. Використання кераміки – самий значний крок у технології виробництва композитних басейнів. Для ребер жорсткості застосовується спеціальний матеріал бальза, рідкісна і цінна порода деревини, відмінне співвідношення міцності, легкості, тепло-і водостійкості. Ця порода використовується при виготовленні дошок для серфінгу, в авіа-і суднобудуванні.

Для збільшення міцності басейну, в структуру додано карбон, який має найвищу міцність з усіх армуючи матеріалів. Карбон також використовують в таких галузях як авіація, автомобільна промисловість та яхтинг.

Питання друге: як повинен виглядати ваш басейн? Compass вперше зосередився не на кольорі поверхні, а на кольорі води в басейні. Було поставлене ​​завдання підкреслити її природню красу через кольори покриттів. За еталон взяли природні відтінки води в живій природі. А це означає, що басейн Compass може ідеально вписатися в навколишнє оточення і створити виразний стиль.

Далі буде…

Ми впевненні, що у Вас виникли ще питання. Зателефонуйте нам (+380501002005) або напишіть (ctrukraine@gmail.com) і ми з радістю Вам допоможемо.