ТЕПЛОВІ НАСОСИ З ІНВЕРТОРНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

Дана технологія покликана оптимізувати роботу теплового насосу згідно умов зовнішнього середовища. Для досягнення та підтримки бажаної температури води в басейні інверторний тепловий насос коригує роботу компресора, змінюючи напругу та частоту. У теплових насосів Zodiac є можливість встановлювати режим роботи вручну – від швидкого і потужного нагріву, до повільного економічного підтримання температури води (при використанні накриття). Або ж за допомогою технології Heatselect робоча швидкість теплового насосу автоматично адаптується до фактичних потреб в споживанні енергії.

теплові насоси_тиша
теплові насоси_додаток

КОМПАКТНА УСТАНОВКА

Завдяки вертикальній системі відводу повітря теплові насоси Zodiac займають значно менше місця для монтажу, ніж звичайні теплові насоси. Це дає змогу встановити тепловий насос Zodiac біля будь-якого басейну, уникнувши при цьому дискомфорту від вихідного потоку холодного повітря, а також вберегти навколишні рослини від замерзання.

ДОВГОВІЧНІСТЬ КОНСТРУКЦІЇ

Завдяки титановому теплообміннику теплові насоси Zodiac сумісні з будь-яким типом дезінфекції води в басейні. Корпус теплових насосів виготовлений з поліпропілену і стійкий до корозії та перепадів температури. Фронтальна панель у моделей Z400iQ виготовлена із гальванічної сталі, доступна у двох кольорах.

теплові насоси довговічність
теплові насоси_тиша

БЕЗШУМНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ

Завдяки сучасним високоякісним компонентам (випаровувачі, вентилятори, компресори) теплові насоси Zodiac працюють надзвичайно тихо. У них є режим роботи «Silence Mode» – практично беззвучний, який можна увімкнути при потребі.   

WIFI МОДУЛЬ

Тепловими насосами Zodiac можна дистанційно керувати зі смартфону за допомогою додатку iAquaLink.

теплові насоси_додаток

МОДЕЛІ КЕРАМІЧНИХ БАСЕЙНІВ COMPASS POOLS

Compass Pools – найбільший виробник композитних басейнів в світі, який виготовляє понад 10 000 басейнів щорічно. Ці басейни одні з кращих в світі. На сьогоднішній день Compass Pools має два заводи в Австралії, три в США та один в Європі (у Словаччині).

Компанія "Компас Пулс Україна" - офіційний представник заводу-виробника Compass Pools Europe на території України.

COMPASS POOLS UKRAINE

площа Богдана Хмельницького, 2Б, оф.4

88000 Ужгород

Закарпатська область

+380 050 100 2005