СИСТЕМА САМООЧИЩЕННЯ БАСЕЙНУ VANTAGE

Що таке VANTAGE®?

В співпраці з компанією Paramount, Compass працювала над створенням системи, яка могла б позбавити людину від стомлюючої процедури очищення басейну. Так в 1993 році була створена унікальна система Vantage, яка сьогодні ексклюзивно поставляється тільки для басейнів Compass. Будучи однією з Преміум-брендових компаній Paramount® США, система самоочищення басейну Vantage® має більше всього патентів в області систем вбудованих в дно композитних басейнів.

ПОВНІСТЮ АВТОМАТИЗОВАНЕ ОЧИЩЕННЯ

Система VANTAGE® працює наступним чином:

Багатокамерний водний клапан, званий «мозком» Vantage, по черзі направляє потік води до ротаційних форсунок. Вони розташовані в суворій послідовності на дні, сходах і сидіннях. Під тиском води, форсунки піднімаються над поверхнею басейну і потужним потоком води змивають сміття навколо себе. Так, по черзі піднімаючись, форсунки зганяють весь бруд в приймач MDX, звідки все йде на фільтрацію, і, потім, вже очищена вода через впускні форсунки знову потрапляє в басейн. Крім ефекту очищення, донні форсунки, завдяки ротації усувають застійні зони води в басейні. Завдяки цьому знижується потреба дезінфектантів на 50%. Ще один ефект цієї унікальної системи, – постійне перемішування води, завдяки чому вся товща води в басейні стає однією температури. – немає розшарування – верхній шар теплий а нижній – холодний. В результаті чого після нічного охолодження, температура води практично не змінюється.

Основні переваги системи:

  • Не витрачає зайву енергію (розділовий клапан працює механічно за рахунок тиску води).
  • Легко справляється зі сміттям.
  • Чи відповідає нормам безпеки (конструкція MDX).
  • Запобігає зростання водоростей і розвиток бактерій (за рахунок активного перемішування води).
  • Запобігає втрати тепла і заощаджує енергію (за рахунок рівномірного розподілу тепла у всьому об’ємі води басейну).
  • Знижує витрату хімічних реагентів (за рахунок ретельного перемішування)

ЩО РОБИТЕ ВИ?

відпочиваєте та насолоджуєтесь басейном!

МОДЕЛІ КЕРАМІЧНИХ БАСЕЙНІВ COMPASS POOLS

Compass Pools – найбільший виробник композитних басейнів в світі, який виготовляє понад 10 000 басейнів щорічно. Ці басейни одні з кращих в світі. На сьогоднішній день Compass Pools має два заводи в Австралії, три в США та один в Європі (у Словаччині).

Компанія "Компас Пулс Україна" - офіційний представник заводу-виробника Compass Pools Europe на території України.

COMPASS POOLS UKRAINE

площа Богдана Хмельницького, 2Б, оф.4

88000 Ужгород

Закарпатська область

+380 050 100 2005