OXY – БЕЗХЛОРНА СИСТЕМА ДЕЗІНФЕКЦІЇ ВОДИ ТА УПРАВЛІННЯ БАСЕЙНОМ 

Oxy забезпечує екологічну обробку води та управління всіма функціями басейну. При використанні системи Oxy, в басейні завжди буде чиста, безпечна для здоров’я та навколишнього середовища вода, без використання хімічних дезінфікуючих речовин. Дана технологія дезінфекції може бути використана як у внутрішніх, так і зовнішніх басейнах, вона сумісна з будь-яким типом води.

Вбудована автоматизована система управління контролює роботу всіх складових елементів басейну (фільтрацію, дезінфекцію, обігрів, освітлення тощо). Oxy відображує параметри води в басейні в режимі реального часу, контроль та коригування яких можна здійснювати віддалено за допомогою iPhone, Android і PC.

безхлорна система дезінфекції води

РІШЕННЯ «ВСЕ В ОДНОМУ»

 • Управління басейном: система OXY передбачає управління та контроль за всім обладнанням, підключеним до басейну: насосом фільтрації, обігрівом, освітленням, протитечією, гідромасажем, накриттям та ін. Завдяки своїм запрограмованим алгоритмам Oxy оптимізує час роботи фільтрації, насосу дозації рН, камери дезінфекції.
 • Дистанційне керування через iOS, Android і PC: завдяки єдиній системі зв’язку між плавальним басейном, клієнтом і сервісантом вода буде завжди в нормі без виїзду сервісної служби. Система дозволяє контролювати та керувати басейном у будь-який час з будь-якого місця. У випадку відхилення будь-яких параметрів від норми спрацьовують автоматичні сигналізації на пристрої, а також надходить лист-сповіщення на задану електронну адресу.
 • Екологічно чиста вода без хлору: застосування гідролізу в якості основного методу дезінфекції забезпечує питну якість води в басейні. Наявність автоматичного та ручного програмування OXY дає можливість налаштувати систему дезінфекції для будь-якого типу та температури води.
Оксі стенд

ABOT – Передова Технологія Біполярного Окислення

Технологія ABOT (Advanced Bi-Polar Oxidation Technology) – передова запатентована технологія біполярного окислення, ефективність якої втричі вища, ніж у дезінфекції хлором. ABOT використовує гідроліз та іонізацію міддю для екологічного знезараження води.

При гідролізі електричний струм розриває хімічні молекули води, утворюючи гідроксильні іони (OH), які мають високу дезінфікуючу здатність.

Мідні пластини генерують іони міді, які мають флокулятивні властивості та запобігають утворенню водоростей, бактерій і грибків. Ці дві взаємодоповнюючі технології являються дуже ефективними методами в боротьбі з мікроорганізмами без використання солі, хімічних домішок і хлору.

Для використання Oxy у громадських басейнах, або в комплексі з банею чи сауною, в пристрої передбачені виходи для дозування допоміжних хімічних препаратів (таких як альгіцид, флокулянт та інші), активація яких буде здійснена у випадку відхилення параметрів води від норми. А при закінченні дозуючої рідини система надсилає автоматичне сповіщення про необхідність замінити чи доповнити ємність.

Рішення Для безпечного, чистого та готового до користування басейну!

Переваги для користувачів

 • Чиста та здорова вода
 • Не подразнює шкіру та очі
 • Меню з інтуїтивним управлінням всіма функціями басейну
 • Дистанційний контроль Вашого басейну через аплікацію
 • Сповіщення про будь-які несправності
 • Дистанційний сервіс басейновою компанією
 • Оптимізація витрат та часу (на хімію та сервісне обслуговування).

Переваги для сервісантів

 • Простий та швидкий монтаж і налаштування
 • Онлайн доступ до системи
 • Саморегулююча дезінфекція та дозуюча система, завдяки заводським алгоритмам
 • Сповіщення в додатку / сервері для профілактичних робіт
 • Високі експлуатаційні характеристики (стійкість до перепад напруги, вологи, великий ресурс титанових та мідних електродів)
 • Контроль та дистанційне керування вашою мережею установок.

Compass Pools – найбільший виробник композитних басейнів в світі, який виготовляє понад 10 000 басейнів щорічно. Ці басейни одні з кращих в світі. На сьогоднішній день Compass Pools має два заводи в Австралії, три в США та один в Європі (у Словаччині).

Компанія "Компас Пулс Україна" - офіційний представник заводу-виробника Compass Pools Europe на території України.

COMPASS POOLS UKRAINE

площа Богдана Хмельницького, 2Б, оф.4

88000 Ужгород

Закарпатська область

+380 050 100 2005