Роботи-пилососи для очищення басейнів

ЗАПАТЕНТОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ ЦИКЛОНІЧНОГО ВТЯГУВАННЯ

Інженери компанії Zodiac® розробили перші в світі роботи-пилососи для очищення басейнів за принципом циклонічного втягування: надпотужний вихор всередині фільтра утримує сміття в русі, зменшуючи засмічення фільтра та забезпечує безперервну ефективну роботу пилососу.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА
SENSOR NAV SYSTEM

Серія роботів ALPHA iQ™ оснащена системою Sensor Nav System™, яка сканує конфігурацію вашого басейну для оптимізації руху та часу прибирання.

Sensor Nav System™:

  • Розпізнає і аналізує довжину, ширину, глибину та форму басейну, а також температуру води. Враховуючи зібрані дані, роботи-пилососи для бассейнів створюють оптимізований шаблон навігації і часу очищення для кожного басейну.
  • Датчик тиску всередині дозволяє пилососу підніматися по стінах до ватерлінії та очищувати її, незалежно від глибини басейну.
  • Зосереджує увагу на конкретних забруднених ділянках чаші, таких як кути басейну та сходинки.

ЕФЕКТИВНЕ ОЧИЩЕННЯ
БУДЬ-ЯКИХ ПОВЕРХОНЬ

Чотири ведучі колеса забезпечують надійне зчеплення зі стінками басейну, адаптуються до будь-якого покриття, легко долаючи нерівності та перешкоди.

ЗАПАТЕНТОВАНА ФУНКЦІЯ LIFT-SYSTEM™

Технологія Lift System™ забезпечує просте вилучення робота з басейну, яке не викликає труднощів. Робот підіймається на стінку та очікує, поки його дістануть з води.

ШИРОКИЙ ОТВІР ДЛЯ СМІТТЯ

Об’ємний фільтр 5 л і широкий вхідний отвір забезпечують всмоктування і утримання сміття різного розміру, гарантуючи максимальну ефективність очищення басейну.

КАБЕЛЬ SWIVEL

Кабель оснащений гідромуфтою Swivel, котра обертається навколо своєї осі. Таким чином, робот вільно переміщується в басейні, а кабель не сплутується та легко складається на візок по закінченню циклу.

ДОДАТОК iAQUALINK™

Інтуїтивне управління: стежте за процесом очищення та керуйте ним в будь-який час за допомогою додатку iAquaLink™ (доступний усім моделям IQ).

МОДЕЛІ КЕРАМІЧНИХ БАСЕЙНІВ COMPASS POOLS

Compass Pools – найбільший виробник композитних басейнів в світі, який виготовляє понад 10 000 басейнів щорічно. Ці басейни одні з кращих в світі. На сьогоднішній день Compass Pools має два заводи в Австралії, три в США та один в Європі (у Словаччині).

Компанія "Компас Пулс Україна" - офіційний представник заводу-виробника Compass Pools Europe на території України.

COMPASS POOLS UKRAINE

площа Богдана Хмельницького, 2Б, оф.4

88000 Ужгород

Закарпатська область

+380 050 100 2005