Хочемо ознайомити вас з унікальною технологією Maxi Ribs від  Compass Pools. Вам буде цікаво, якщо ви:
–  мрієте про басейн на даху свого будинку;
–  є власником нестандартної похилої ділянки та плануєте встановити на ній басейн;
– бажаєте, щоб ваш басейн був встановлений вище природного рівня землі;
– якщо з міркувань ландшафтного дизайну, потрібно щоб ваш басейн був частково надземним;
– плануєте створити ефект зникаючого краю вашого басейна та додати функцію переливу ( в цьому випадку можна використати технологію опущеного борта Infinity ).

У сучасних тенденціях єднання архітектури з природою, інженери та розробники конструкції керамо-композитних басейнів Compass прагнули запропонувати своїм клієнтам такий продукт, який би міг відповідати усім вимогам та дозволяв раціонально використовувати будь-який простір.
Результатом їх праці стала унікальна технологія Maxi Ribs  для чаш Compass Pools.
Технологія Maxi Ribs

Технологія Maxi Ribs – це реброподібна  система посилення конструкції басейнів, яка забезпечує необхідну жорсткість та міцність чашам Compass при встановленні їх над поверхнею землі на бетонній основі або на підготовленому ґрунті.

Як правило, встановлення басейнів на похилих ділянках пов’язане з труднощами та додатковими інженерними рішеннями та витратами на будівництво. Винахід Maxi Ribs означає, що Compass Pools може запропонувати відносно просте рішення. Ця система інтегрується в басейн на стадії виробництва чаш.

Надземні басейни можуть надати яскравого, розкішного вигляду будь-якому подвір’ю – великому, маленькому, чи з нерівностями рельєфу. Ви також можете додати свій особистий штрих, вибравши зовнішні сходи,  освітлення для басейну в різноманітних кольорах з системою управління. Басейн Compass стане центром вашого двору, а ландшафт навколо нього створить привабливий та практичний простір. Ландшафтний дизайн можна доповнити багатьма елементами: настил, перила, елементи безпеки, можна висадити дерева та квіти , які створять тінь та гарний природний фон.

Басейни Compass побудовані з використанням  технології  Maxi Ribs, можуть витримувати будь-які погодні умови та надійно служитимуть вам рік за роком. Ця технологія відкриває можливість встановлення  басейну практично на будь-якій ділянці, перетворюючи те, що раніше було мрією багатьох людей, в реальність.