З першими теплими променями весняного сонця кожний господар наводить лад у себе на подвір’ї. Це, звичайно, стосується і розконсервації басейну після зими. З нього необхідно злити воду, помити, напустити свіжої води, підключити все обладнання та запустити фільтрацію.
Звертаємо Вашу увагу на те, що найкраще це робити в діапазоні температур повітря 10-15°С. Температура понад 15 °C забезпечує придатні умови для росту водоростей, що може зробити процес очищення басейну складнішим та дорожчим (знадобиться більше часу, хімічних речовин та підручних засобів).
Перед початком розконсервації басейну після зими, переконайтесь що немає ґрунтових вод під басейном, якщо ж є – включіть дренажний насос.
Коли зливається вода з басейну, щітками змийте весь бруд з бортів.
Коли вся вода злита, ще раз помийте його, але вже за допомогою спеціальної рідини для мийки басейнів. Після цього необхідно встановити на місце лампи, протитечію, форсунки та можна наповняти басейн.
Перейдіть в технічне приміщення.
Перевірте пісок в бочці (рекомендуємо його міняти не рідше ніж раз в 3-4 сезони), всі насоси, підключення та труби. Коли все перевірено, підключіть обладнання та зробіть промивку піщаного фільтру. Після цього можна робити пробний запуск.
При першому запуску необхідно ще підготувати і саму воду. Для початку зробіть шокове хлорування, та залиште басейн в режимі циркуляції на 12 годин. Потім виведіть рН на рівень 7,2-7,4.
Якщо у Вас змонтована автоматична система дезінфекції води, дотримуйтесь інструкції для запуску.
Після завершення всіх процесів, можете насолоджуватись Вашим басейном!
Або зателефонуйте нам і наші спеціалісти виконають всю роботу за Вас!