Кришталево чиста вода в басейні не можлива без догляду за нею.

Необхідно регулярно обслуговувати басейн для підтримання води в нормі.

Технології не стоять на місці!

Ми пропонуємо Вам розглянути можливість звільнитися від комплексу трудомістких і / або дороговартісних процедур по догляду за Вашим басейном.

Розглянемо технології очищення води в басейні по пунктах:

1. Прибирання сміття

Бруд і сміття плаває на поверхні, осідає на сходинках і на дні басейну. Поверхневе і крупне сміття можна зібрати за допомогою сачка. Дрібне сміття прибирається ручним пилососом, підключеним до системи фільтрації, або ж за допомогою автоматичного пилососа, який працює від мережі.

Але Compass Pools пропонує Вам унікальну можливість – басейн без необхідності прибирання!

Так, Вам взагалі не потрібно чистити басейн, тому що він робить всю брудну роботу за вас. Це саме те, що робить самоочисний басейн Compass з вбудованою технологією очищення води в басейні Vantage. І дуже легко. Система стратегічно розташованих форсунок по черзі виштовхує бруд в злив з басейну. Після чого відфільтрована вода повертається в басейн за допомогою системи форсунок. Процес повторюється, поки басейн не буде повністю чистим. Цю систему можна порівняти з підмітанням підлоги – сміття збирається і викидається у смітник.

Самоочисний басейн Compass має й інші переваги. Завдяки регулярній циркуляції води:

  • економиться теплова енергія (нагріта сонцем тепла поверхнева вода змішується з холодною із дна);
  • зменшується використання хімікатів (вода в постійному русі не дозволяє бактеріям розмножуватися, а також забезпечує ретельне перемішування хімічних реагентів для їх ефективної роботи в повному обсязі);
  • запобігає росту водоростей (відсутні мертві зони в басейні, де можуть активно рости водорості);
  • забезпечує стійку температуру води у всьому басейні (однакова температура як на поверхні, так і на дні чаші).

Візуально самоочисний басейн не відрізняється від будь-якої іншої чаші Compass. Система форсунок, розташованих в стінках і на дні басейну, не псує вишуканий дизайн. Vantage працює відповідно до налаштувань часу, абсолютно безшумно; можна купатися в басейні під час роботи системи – це безпечно; форсунки монтуються на заводі при виробництві чаші басейну.

2. Вода без мікроорганізмів, бактерій і водоростей

Окрім прибирання басейну від сміття подбайте про його якісну дезінфекцію. Найбільш поширеним варіантом дезінфекції є таблетки або гранули хлору, які розчиняючись у воді вбивають все водне життя. Але в останні роки альтернативні методи дезінфекції набувають все більшої популярності, такі як сольовий електроліз та гідроліз. При сольовому електролізі хлор виділяється з NaCl (звичайна сіль) у воді поступово. Ця технологія – очищення води в басейні – контролює вироблення хлору, не викликаючи подразнення шкіри, очей і дихальних шляхів. При гідролізі хлор зовсім відсутній у воді, дезінфекція відбувається шляхом окислення – виробляються гідроксильні іони. Автоматична система гідролізу та іонізації міддю Oxymatic є комплексним рішенням, за допомогою якого не тільки вода підтримується в ідеальному стані, але і всі опції басейну працюють по заданому алгоритму. Тобто, при Oxymatic зовсім не потрібно ваше втручання в процес дезінфекції, обігріву, циркуляції і т.п.

3. Рівень pH

Правильний баланс pH – основний фактор чистої води в басейні. Рівень pH від 7,0 до 7,4 дозволяє будь-якій дезінфекції боротися з мікроорганізмами і бактеріями у воді. Перевірка рівня рH виконується вручну або автоматично. Якщо рівень pH занадто низький або занадто високий, воду в басейні можна збалансувати, використовуючи pH плюс, або pH мінус. Oxymatic зробить всю цю роботу за вас: рівень рН постійно контролюється і автоматично регулюється.

 

Вас цікавлять технології очищення води в басейні?

– Звертайтеся до нас за комплексним рішенням для Вашого басейну !